0850 255 15 37
bilgi@tonyukukajans.com Hemen Ara! 0850 255 15 37

Facebook Reklam Yönetimi

Facebook reklamlarını, Google Adwords reklamlarından sonra en etkili dijital reklam platformu yapan gücün kaynağı, insanların yoğun olarak Facebook’u tercih etmesidir. Bugün internet kullanıcıların %80’den fazlası Facebook’da vakit geçiriyor. Yani hedef kitleniz şu an Facebook platformunda ve bu kitle günlük ortalama 2 saat 45 dakikasını bu sosyal medya kanalında geçiriyor. Facebook’u özel kılan bir başka sebep ise, hemen her yaş grubundan kullanıcının yoğun bir şekilde bu platformu tercih etmesidir. Facebook reklamlarını özel kılan şey nedir? Özellikle ticari işletmeler için hedef kitle olan 13 – 53 yaş aralığı Facebook’ta vakit geçirmeye bayılıyor. Bu arada unutmadan belirtmek gerekir ki, Facebook’ta hesabı olanların büyük bir bölümü Facebook’un mobil uygulamasını telefonuna indirip sosyal medya hesabını bu mobil uygulama üzerinden takip ediyor. Bu da, kaliteli mobil uygulamaların kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edildiğini gösteriyor.

Rakamlara dikkat edildiğinde tüm ticari işletme sahiplerinin başını döndüren bir Pazar payının olduğu ortada. Ancak bu büyük pazarda reklam ve tanıtım faaliyetlerini profesyonel destek almadan yürütmek mümkün mü? Asıl soru bu! Eğer ayıracağınız reklam bütçesinin ve harcayacağınız değerli zamanın hedefini tutturmasını istiyorsanız mutlaka bu yola uzman kişilerle çıkmalısınız.

Facebook Reklamcılığı

Facebook reklamcılığı neden bu kadar önemli? Çünkü bu sosyal medya kanalını kullananlar günlük, düzenli bir şekilde Facebook’u takip ediyor. Bu şu anlama geliyor. Ticari işletmenizin reklam ve tanıtım kampanyasını bu platform üzerinden gerçekleştirdiğinizde işletmenize getirisi diğer reklam mecralarından daha fazla olacaktır.

Reklam ve tanıtım aksiyonlarında hedef kitlenin doğru şekilde belirlenmesi hayati önem taşımaktadır. Tonyukuk Reklam Ajansı’nın deneyimli ekibi, hedef kitlenizi belirlemek ve süreç içinde güncelleyerek hedefi on ikiden vurmanızı sağlamak konusunda sizin yanınızda. Ajansımız sizin adınıza; yaşlara, konumlara ve ilgi alanlarına göre çok çeşitli kategorilerde seçimler yaparak marka, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını hedef kitlenize hızlı bir şekilde yapabilir, işletmeniz için size yeni müşteriler kazandırabilir. Bu arada ajansımızın, kişisel ya da kurumsal sosyal medya hesaplarınızın sosyal medya yönetimini üstlenerek işletmenize üst düzey hizmet sunduğunu hatırlatmak isteriz.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Türkiye’nin tüm illeri ve İstanbul’un tüm ilçelerinde; deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanımızla reklam, tanıtım, yazılım, grafik, tasarım, facebook reklamları, mobil uygulama, eticaret, matbaa, kamera çekimi ve fotoğraf çekimi konularında hizmetinizdeyiz. Facebook reklamları konusunda ihtiyaçlarınız için lütfen ajansımızla hemen şimdi iletişim kurun.

Size Çok Yakınız:

Genel Merkez Ofisimize Yakın Olan Etki Bölgeleri Şunlardır: İstoç, İstoç Facebook Reklamı, İstoç Face, İstoç Sosyal Medya Reklamı, İstoç İnstagram, Küçükçekmece Facebook Reklamları, Bağcılar Facebook Reklamları, Bakırköy Facebook Reklamları, Bahçelievler Facebook Reklamları, Başakşehir Facebook Reklamları, Avcılar Facebook Reklamları, İstanbul Facebook Reklamları.