0850 255 15 37
bilgi@tonyukukajans.com Hemen Ara! 0850 255 15 37

Sosyal Medya Yönetimi

Kişisel ya da kurumsal sosyal medya hesaplarınızın profesyonel bir bakış açısı ile dizayn edilerek yönetilmesi, “dijital itibar” olarak tanımlanan yeni nesil itibar yönetiminin bir parçasıdır. İtibarın korunması ve popülerliğin yükseltilmesi, müşteri artışını sağlayan en önemli unsurlardandır. Elbette bu işi titizlikle yürütmek gerekmektedir. Neden mi? Sosyal medya da paylaştığınız bir gönderi aynı anda binlerce hatta milyonlarca insan tarafından da paylaşılmaktadır. Dolayısıyla sosyal medyada atacağınız adımın geri dönüşü yoktur. Yapılacak en ufak bir hata kişisel ya da kurumsal itibarınızda onarılmaz hasarlara yol açabilir. Tam da bu yüzden sosyal medya hesaplarınızı işinin uzmanı deneyimli bir ekibe teslim etmeniz sizin ve markanızın yararınadır.

Dijital İtibarınız Ne Durumda?

İtibardan sonra en önemli konu sosyal medya takipçi sayısının artmasıdır. Takipçi sayısının artması doğal olarak müşteri sayınızı da etkileyecek, markanıza sadık müşteri kitlenizin oluşmasını sağlayacaktır. Eğer doğal takipçi sayınızın günden güne artmasını ve bu takipçi kitlesinin “nitelikli takipçilerden” oluşmasını istiyorsanız size Tonyukuk Reklam Ajansı’nın tecrübeli ekibi ile çalışmayı öneriyoruz. Genel merkezi İstanbul İstoç'da yer alan ajansımız sosyal medya yönetimi ve ayrıca sosyal medya kanallarının sunduğu reklam imkanlarının yönetilmesi konularında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahiptir.

Unutmayın! Rakiplerinizi sosyal medya hesaplarını kurumsal bir görünüme kavuşturma ve sosyal medyada reklam kampanyaları düzenleme konusunda çok ciddi adımlar atarak, hedef kitlenizi etkileme faaliyetlerine başladı bile. Rekabetin derinleştiği ve pazar payının giderek küçüldüğünü hesaba katarak işinin ehli uzmanlarla yola çıkma konusunda aceleci davranmalısınız.

Dijital Pazarınızın Temellerini Attınız mı?

Kimileri ismini markalaştırarak kazanır, kimileri markasını isimleştirerek. Hangi yolu izlerseniz izleyin; eğer piyasaya sürdüğünüz ürünlerin ya da sunduğu hizmetlerin tamamını, aynı zamanda dijital dünya da aktarmanız artık bir zorunluluktur. Bu sebeple neyi pazarlarsanız pazarlayın öncelikle dijital pazarınızın temellerini sağlam atın. Sosyal medya hesaplarınız, eticaret siteniz, Google Adwords reklam kampanyalarınız ve daha niceleri dijital pazarınızın temellerini oluşturan önemli unsurlar. Dijital pazarınızı oluştururken en büyük yardımcınız Tonyukuk Reklam Ajansı olacaktır.

Sosyal medya hesaplarının aktif ve nitelikli kullanılması responsive web sitenizin trafiğini de artıracaktır. Web site trafiğinizin artışı ise doğrudan satışlarınızı olumlu yönde etkileyecektir.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Türkiye’nin tüm illeri ve İstanbul’un tüm ilçelerinde; deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanımızla reklam, tanıtım, yazılım, sosyal medya yönetimi, grafik, tasarım, mobil uygulama, eticaret, matbaa, kamera çekimi ve fotoğraf çekimi konularında hizmetinizdeyiz. Sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklam kampanyaları yönetimi ihtiyaçlarınız için lütfen ajansımızla hemen şimdi iletişim kurun.

Size Çok Yakınız:

Genel Merkez Ofisimize Yakın Olan Etki Bölgeleri Şunlardır: İstoç, İstoç Sosyal Medya, İstoç Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır, Aktif Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Uzmanı, Sosyal Medya Ajansı, Uzman Sosyal Medyacı, Sosyal Medya'da Başarılı Olmak, Küçükçekmece Sosyal Medya Yönetim, Bağcılar Sosyal Medya Yönetim, Bakırköy Sosyal Medya Yönetim, Bahçelievler Sosyal Medya Yönetim, Başakşehir Sosyal Medya Yönetim, Avcılar Sosyal Medya Yönetim, İstanbul Sosyal Medya Yönetim.