0850 255 15 37
bilgi@tonyukukajans.com Hemen Ara! 0850 255 15 37

Özel Yazılım

Standart web siteleri ve mobil uygulamalar iyidir, ancak her zaman beklentiyi karşılayamazlar. Faaliyet alanınız ne olursa olsun mutlaka o faaliyet alanını ilgilendiren özel konular vardır ve bu özel konular özel bir yazılıma gereksinim duyar.

Tonyukuk Reklam Ajansının alanında uzman ekibi ihtiyaç duyduğunuz web sitesini kısa sürede üretip teslim eder. Eğer ihtiyacınız olan özel bir web sitesi ise ekibimiz sizi can kulağıyla dinler ve sektörünüzle ilgili analiz çalışması yaparak size ve sektörünüze uygun bir kodlama algoritmasıyla işe koyulur. Günün sonunda elde edilen şey piyasada henüz olmayan ve yalnızca sizin talepleriniz doğrultusunda oluşturulmuş özgün, kullanışlı ve kullanıcı dostu bir web sitesidir.

Özel Yazılıma Gerek Var mı?

Mobil uyumlu ve arama motoru dostu ihtiyaca özel yazılım, odaklandığınız faaliyet alanında bir numara olmanıza büyük katkı sağlayacaktır. Uzman yazılımcılarımızın ve uzman grafikerlerimizin elinden çıkan bu web site sanal dünyadaki itibarınızı artırmakla kalmayacak, yeni ziyaretçileri kendisine çeken bir cazibe merkezine dönüşecektir.

Tam olarak ne istediğiniz biliyorsan, bize bilgi vermen yeterli. İstediğin şeyi sihirli kodlarımızla gerçeğe dönüştürebiliriz. Kimsede olmayana sahip olmak istiyorsan deneyimli ekibimize tarif etmen yeterli. Kafandaki projeyi hayata geçirmek ajansımızın işi. İster masaüstü ister mobil uygulama. Fark etmez. Ekibimiz ihtiyacın olanı tam zamanında sana sunacaktır.

Sanal dünyanın kişisel ya da kurumsal adresleri olan diğer web site formatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız: Web Site Yapımı, Responsive Web Sitesi Kurulumu, Web Arayüzü Tasarımı, Web Yazılım Ve Destek, Grafik Ve Tasarım Hizmetleri

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Türkiye’nin tüm illeri ve İstanbul’un tüm ilçelerinde; deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanımızla reklam, tanıtım, yazılım, grafik, mobil uygulama, tasarım, eticaret, matbaa, kamera çekimi ve fotoğraf çekimi konularında hizmetinizdeyiz. İhtiyaca özel web yazılım talepleriniz için lütfen ajansımızla hemen şimdi iletişim kurun.

Size Çok Yakınız:

Genel merkez ofisimize yakın olan etki bölgeleri şunlardır: İstoç Muhasebe Yazılımı, İstoç CRM, İstoç Özel Yazılım, İstoç Yazılım, Küçükçekmece İhtiyaca Özel Yazılım, Bağcılar İhtiyaca Özel Yazılım, Bakırköy İhtiyaca Özel Yazılım, Bahçelievler İhtiyaca Özel Yazılım, Başakşehir İhtiyaca Özel Yazılım, Avcılar İhtiyaca Özel Yazılım, İstanbul İhtiyaca Özel Yazılım.