0534 394 34 57
bilgi@tonyukukajans.com Hemen Ara! 0850 255 15 37

Özel Yazılım

ÖZEL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Özel Yazılım; Şirketlerin belirlemiş oldukları hedeflere ulaşabilmeleri ve hedefleri doğrultusunda başarılı olabilmeler için şirket içi yazılımların kolay kullanımlı, iş akışıyla uyumlu ve yüksek performanslı olmaları gerekmektedir.

Standart veriler göz önünde bulundurularak geliştirilen paket yazılımlar, işletmelerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamadığından, işletmeler özel yazılım çözümlerini tercih etmeye başlamışlardır.

Özel yazılım çözümleri, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirildiği ve güncellenebildiği için maddi ve zaman tasarrufu sağlamakta, verimliliği arttırmakta, proje risklerini en alt seviye indirmekte ve maliyet muhasebesinin çok daha rahat bir şekilde yapılabilmesine imkân tanımaktadır.

ÖZEL YAZILIMA NEDEN İHTİYAÇ DUYAYIM?

* Farklı olmak, fark yaratmak, kaliteli hizmet vermek için,

* Rakiplerinizin önüne geçmek, hedeflerinize ulaşmak için,

* Yüksek performanslı, kolay kullanımı olan, güvenli, sorunsuz çalışan bir sistem için size özel bir yazılım alt yapısına ihtiyacınız vardır.

* Farklı olmak, fark yaratmak, kaliteli hizmet vermek için,

* Rakiplerinizin önüne geçmek, hedeflerinize ulaşmak için,

* Yüksek performanslı, kolay kullanımı olan, güvenli, sorunsuz çalışan bir sistem için size özel bir yazılım alt yapısına ihtiyacınız vardır.

NEDEN ÖZEL YAZILIM İÇİN TONYUKUK TERCİH EDİLMELİ?

Deneyimli Ekip :Tonyukuk Ajansın deneyimli ekibi ile çalışmalarınızda fark yaratın.

Hızlı Başlangıç: Tonyukuk, deneyimli ve uzman mühendisleri ile projenizi en doğru şekilde analiz ederek, yazılım projenizi geliştirmeye en hızlı şekilde başlar.

Uygun Maliyet:Özel Yazılım Geliştirme çalışmalarında Tonyukuk'un ölçeklenebilir ekipleri vardır. Projenizde çalışan mühendis sayısı artabilir yada projeye göre sayı düşürülebilir. Tonyukuk proje devamında ekibi büyülterek ve küçülterek oluşacak riskleri ortadan kaldırarak maliyeti minimum düzeye düşürür.

En Son Teknoloji: Tonyukuk, geliştirdiği tüm özel yazılımlarda en son teknolojiyi ve en iyi altyapıyı kullanır.

Tonyukuk yazılım bünyesinde barındırdığı deneyimli ve uzman yazılımcı ve proje yöneticisi kadroları ile özel yazılımda sadece taleplerinizin yazılıma dökülmesini değil, aynı zamanda taleplerinizin ve beklentilerinizin sektörel olarak daha uzun soluklu ve kullanıcı dostu bir şekilde tamamlanması için her daim projenin takipçisi ve yöneticisi olarak sürecin içerisinde kalmaktadır.

Özel yazılım süreçlerinde “Hayalleriniz, Hedeflerimizdir.!” hedefi ile her proje de aynı heyecan ve hevesle süreçleri yönetir.

Sizde değerli referanslarımız arasında yerinizi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.