0850 255 15 37
bilgi@tonyukukajans.com Hemen Ara! 0850 255 15 37

Matbaa Hizmeti

Matbaa – baskı işleri, yüksek kalite ve ciddi titizlik isteyen faaliyetlerdir. Etki çevrenize ve müşterilerinize sunacağınız her basılı malzeme sizi, markanızı, şirketinizi temsil eder. Bu sebeple kâğıt ve mürekkep kalitesinden, baskı hızına kadar tüm unsurlar çok önemlidir. Tonyukuk Reklam Ajansı olarak baskı ve matbaa hizmetleri işlerinizde tüm deneyimimiz ve gelişmiş ekipmanımızla yanınızdayız.

Kartvizit Basımı

Büyük titizlikle tasarlanan kartvizitlerinizin, talep ettiğiniz kalitede baskısının yapılması ve zamanında tarafınıza ulaştırılması bizim işimiz. Kartvizitin sizi ve markanızı temsil eden birer kimlik olduğunu biliyoruz. Bu nedenle kişiye – markaya özel kartvizit tasarımları ve son teknoloji baskı hizmetlerimizle markanızın gücüne güç katmak için varız. Magnet, sticker ve benzeri yapışkanlı etiket çalışmalarının tasarımlarını yaparak, baskılarını yüksek kalitede gerçekleştirip teslim ediyoruz. Reklam ve tanıtım çalışmalarınız için ekstra vakit ayırmanıza gerek yok. Tonyukuk Reklam Ajansının tecrübeli ekibine ne istediğinizi söylemeniz yeterli. Tüm iş ve işlemler, talep ettiğiniz şekilde ve tam zamanında tarafınıza teslim edilmektedir.

Afiş ve Broşür Basımı

Afiş, broşür, insert, masa üstü – tepsi içi servis broşürü ve el ilanı tasarımları ile matbaa işleri, merkez ofisi İstoç'da bulunan Tonyukuk Reklam Ajansı tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Ajansımız İstoç Matbaa Hizmeti alanında hizmet sunmakla beraber Bağcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Başakşehir ve Avcılar başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde ve Türkiye’nin tüm şehirlerine matbaa hizmeti sunmaktadır. Amaçlarımızdan biride, İstanbul matbaa hizmeti sunan firmalar arasında bir numara olmaktır. Bu yüzden müşteri memnuniyetini önemiyoruz.

Basılı Kurumsal Kimlik Malzemeleri

Antetli kâğıt ihtiyacınız mı var? Kurumsal kimliğinize uygun antetli kâğıt tasarımını ve baskı işlerini yapıyoruz. Diplomat zarf, katalog, dergi, bloknot, cepli dosya gibi basılı malzemeleri yaptırabileceğiniz güvenilir bir yer mi arıyorsunuz? Tüm bunların tasarımlarını gerçekleştiriyor ve matbaa işlerini üstlenerek adresinize teslim ediyoruz. Müşterilerinizi cezbedecek tarihli ya da tarihsiz ajanda mı bastırmak istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. Tonyukuk Reklam Ajansı Türkiye’nin en kaliteli ve bol çeşitli ajandalarıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. Soğuk baskı, lazerli kazıma ya da sticker uygulama ile ajandalarınızı daha cazip hale getiren, alanında deneyimli kadromuz ile tüm işler tam zamanında gerçekleştirilmektedir.

Reklam Panoları Üretimi

Pole Banner, Poster Pano, Tabela Levha ve tüm açık hava reklamlarında size özel çözümler üreten ajansımız Kartela Plaket, Masa Bayrağı, Serigrafi, Lazerli Kazıma, Ofset ve Dijital Baskı işlerini de titizlikle gerçekleştirmektedir.

Kişiye özel baskı hizmeti sunan ajansımız, her türlü kreatif çalışmayı kâğıdın ve mürekkebin harmanlanmasıyla bir sanat eserine dönüştürmekte yeteneklidir. Kurumlara özel baskı hizmetleri de sunan Tonyukuk Reklam Ajansı şirketinizin ihtiyacı olan tüm matbaacılık işlerini üstlenerek vaktinizi asıl işinize ayırmanıza katkı sağlar. Özgün tasarımlar oluşturmak kadar, o özgün tasarımlara aynı titizlikle vücut vermek de önemlidir. Tüm bu işlerin tek çatı altında yapıldığını, tek elden çıktığını ve tek bir ajansla muhatap olduğunuzu hayal edin. Düşüncesi bile rahatlatıcı öyle değil mi? Tonyukuk Reklam Ajansı; Türkiye matbaa – baskı hizmetleri alanında en iyi olmaya gayret eden çalışmalarıyla referans sayısını her geçen gün çoğaltmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Türkiye’nin tüm illeri ve İstanbul’un tüm ilçelerinde; deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanımızla reklam, tanıtım, yazılım, mobil uygulama, grafik, tasarım, eticaret, matbaa, kamera çekimi ve fotoğraf çekimi konularında hizmetinizdeyiz. Matbaa ve baskı ihtiyaçlarınız için lütfen ajansımızla hemen şimdi iletişim kurun.

Size Çok Yakınız:

Genel Merkez Ofisimize Yakın Olan Etki Bölgeleri Şunlardır: İstoç, İstoç Katalog, İstoç Katalog Tasarımı, İstoç Kutu, İstoç Baskı, İstoç Ambalaj, İstoç Ambalaj Tasarımı, İstoç Kutu Tasarımı, İStoç Baskı, Küçükçekmece Matbaa Hizmetleri, Küçükçekmece Kartvizit Basımı, Küçükçekmece Broşür Basımı, Küçükçekmece Baskı Hizmetleri, Bağcılar Matbaa Hizmetleri,  Bakırköy Matbaa Hizmetleri, Bahçelievler Matbaa Hizmetleri, Başakşehir Matbaa Hizmetleri, Avcılar Matbaa Hizmetleri, İstanbul Matbaa Hizmetleri, İstanbul Kartvizit Basımı, İstanbul Baskı Hizmetleri, İstanbul Broşür Basımı, Türkiye Matbaa Hizmetleri, Türkiye Kartvizit Basımı, Türkiye Broşür Basımı, Türkiye Baskı Hizmetleri, Uluslararası Matbaa Hizmetleri.