0850 255 15 37
bilgi@tonyukukajans.com Hemen Ara! 0850 255 15 37

Marka Yönetimi

İletişim imkanlarının çoğalması ve hızlanması ile küçülen dünyada, mevcut ve muhtemel rakiplerinizden ayrılmanızı sağlayacak olan ilk unsur marka kimliğinizdir. Bu yüzden markalaşma süreci şirketler için hayati öneme sahiptir. Markalaşma, yalnızca logo sahibi olmaya indirgenemez. Markalaşma sabır ve titizlik isteyen bir süreçtir. Bu sürecin en hassas olunması gereken bölümlerden birisi ise Kurumsal Kimlik Tasarımıdır.

Kurumsal Kimlik, markanızı bir ömür boyu temsil edecek olan en önemli unsurdur. Hedef kitlenizin markanıza dair ilk muhatap olacağı vitrin kurumsal kimlik argümanlarınızdır. Tam da bu yüzden kurumsal kimlik tasarımınızın muhakkak profesyonel ellerde şekillenmesi gerekmektedir.

Tonyukuk Reklam Ajansı, kurumsal kimlik tasarımı konusunda deneyimli ekibi ile ulusal ve uluslararası alanda hizmet vermektedir. Merkez ofisi İstoç'da bulunan ajansımız Bağcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Başakşehir ve Avcılar başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde konumlanmış olan şirketlere ve Türkiye’nin bütün şehirlerinde faaliyet gösteren işletmelere kurumsal kimlik tasarımı çözümleri sunmaktadır. Talebiniz halinde markanıza özel logo tasarımı ve logo geliştirme hizmetleri de sunmaktayız.

Marka Kimliğinizi Oluşturdunuz mu?

Marka kimliği; şirketlerin, firmaların, işletmelerin yüzüdür. Bu yüz, markanın fikirlerini temsil eden görsel bileşenlerin tamamıdır.  Marka kimliği doğrudan marka itibarıyla ilişkilidir ve müşteri sadakatinin oluşmasında etkilidir. Kurumsal kimlik tasarımının ne kadar önemli olduğunu, dünyaca ünlü bazı markaların, çok büyük riskler taşımasına rağmen, yıllar sonra logoları başta olmak üzere birçok kurumsal kimlik argümanını değiştirme çabasından anlamak mümkündür. Eğer kurumsal kimlik tasarımı hedef kitle üzerinde etkili olmasaydı bu dünya markaları böylesi bir riski üstlenerek kurumsal kimlik de revizyona kesinlikle gitmezlerdi.

Böylesi kritik bir konunun ve titizlik isteyen bir sürecin, profesyonel destek almadan başarıya ulaşması mümkün değildir. Tonyukuk Reklam Ajansı bu kritik konuda yılların kazandırdığı deneyimi ile markanıza hizmet vermektedir. Ajansımız; müşterilerinizin aklında kalacak, onlarda güven hissini uyandıracak profesyonel tasarımlarla, İstanbul kurumsal kimlik tasarımı ajansları içinde hızla yükselmektedir.

Kurumsal Argümanlarınız Emin Ellerde

Logonuzun, kartvizitlerinizin, antetli kağıtlarınızın, iç ve dış tabelanızın, web ve sosyal medya görünümlerinizin, sunum dosyalarınızın, fuar stantlarınızın, tüm kırtasiye malzemelerinizin, hediye paketi ve ürün ambalajlarınızın, şirket araçlarında kullanılacak kaplamaların, kurumsal eposta imzalarınızın ve tüm ürünlerde kullanacağınız yazı tiplerinin belirlenmesi, tasarlanması ve matbaa-baskı süreçlerinin üstlenilmesi Tonyukuk Reklam Ajansı tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hem Tasarlıyoruz Hem Basıyoruz

Tonyukuk Reklam Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajlarından birisi de tasarımını yaptırdığınız basılı materyallerin matbaa – baskı süreçlerini de üstleniyor olmasıdır. Verdiği tasarım hizmeti ile güveninizi kazanan ajansımızın sunacağı matbaa hizmetinden de fazlasıyla memnun kalacağınıza emin olabilirisiniz. Kartvizitlerinizi, antetli kağıtlarınızı, sticker ve benzeri etiketlerinizi, hediye paketlerinizi, ürün ambalajlarınızı, sunum dosyalarınızı ajansımıza ait matbaada en uygun şartlarda basarak adrese teslim etmekteyiz.

Tüm markalaşma süreciniz boyunca yanınızda olan ve markanıza özel çözümler üreten Tonyukuk Reklam Ajansı, markalaşma konusunda ihtiyaç duyduğunu tüm detayları alanında uzman ekibiyle tasarlar ve tam zamanında hizmetinize sunar.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Türkiye’nin tüm illeri ve İstanbul’un tüm ilçelerinde; deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanımızla reklam, tanıtım, yazılım, grafik, tasarım, mobil uygulama, kurumsal kimlik tasarımı, eticaret, matbaa, kamera çekimi ve fotoğraf çekimi konularında hizmetinizdeyiz. Kurumsal kimlik tasarımı ihtiyaçlarınız için lütfen ajansımızla hemen şimdi iletişim kurun.

Size Çok Yakınız:

Genel Merkez Ofisimize Yakın Olan Etki Bölgeleri Şunlardır: İstoç Katalog, İstoç Kutu Tasarımı, İstoç Broşür Tasarımı, İstoç Sosyal Medya Tasarımı, İstoç Dergi Tasarımı, İstoç Tasarım, İstoç, Küçükçekmece Kurumsal Kimlik Tasarımı, Küçükçekmece Kartvizit Tasarımı, Küçükçekmece Logo Tasarımı, Küçükçekmece Tabela Tasarımı, Bağcılar Kurumsal Kimlik Tasarımı,  Bakırköy Kurumsal Kimlik Tasarımı, Bahçelievler Kurumsal Kimlik Tasarımı, Başakşehir Kurumsal Kimlik Tasarımı, Avcılar Kurumsal Kimlik Tasarımı, İstanbul Kurumsal Kimlik Tasarımı, İstanbul Kartvizit Tasarımı, İstanbul Logo Tasarımı, İstanbul Tabela Tasarımı, Türkiye Kurumsal Kimlik Tasarımı, Türkiye Kartvizit Tasarımı, Türkiye Logo Tasarımı, Türkiye Tabela Tasarımı, Uluslararası Kurumsal Kimlik Tasarımı.