0534 394 34 57
bilgi@tonyukukajans.com Hemen Ara! 0850 255 15 37

E-Ticaret

Neden  E-TİCARET ?

E-ticaret günümüz teknolojisinde, ürünlerinizi müşterilerinize sunmanın en kolay ve ekonomik yoludur.

Yeni müşteriler kazandırır.

Düzenli ödeme ve nakit akışı kazandırır.

Ürünlerinizin marka değeri ve tanıtımını arttırır.

Elektronik ticaret, internet üzerinde sunulan bilgi, ürün ve hizmetlere dünyanın her yerinden anında erişim imkanı sağlamaktadır. Elektronik ticaret'in 24 saat 7 gün çalışabilen altyapısı, alışverişi kısıtlayıcı zaman problemlerini ortadan kaldırmaktadır.

E-ticaret sitesi kurarak elektrik, su, temizlik ve ekstra personel gibi masraflardan kurtulabilir, çok uygun fiyatlara dünyanın en işlek caddesinde bir mağazaya sahip olabilirsiniz.

E-ticaret sitesi kurarak reklam ve tanıtımlarınızı çok düşük maliyetler ile yapabilir, çok daha fazla geri dönüş alabilirsiniz.

 

E-ticaret siteniz ile hedef kitlenize ulaşıp, mağazanıza daha doğru kullanıcılar çekebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Bir e-ticaret sitesi kurduğunuzda giderlerinizin neredeyse %100 oranında düşeceği için kar oranınızı arttırabilir, daha çok kazanabilirsiniz.

Bir e-ticaret sitesi kurarak işinizde yeni bir pazarlama kanalı elde edebilirsiniz.

Lokal mağaza olmaktan kurtulun!

Ürünlerinizi ve servislerinizi sadece mağazanızın önünden geçen ve içeri giren müşteri adaylarınızla sınırlamayıp, tüm Türkiye’ye ürün ve hizmetlerinizi sunmaya başlamalısınız.

 

Mevcut müşterilerinize sürekli alışveriş yapma imkanı sunun! Mevcut müşterileriniz mağazanızı ürünlerinize ihtiyacı olduğu her zaman ziyaret edemeyeceklerdir. Sizi ziyaret eden müşterileriniz ürünlerinizi daha sonra da mağazanıza gelmeden alabilmeliler. Özellikle turistik bölgelerde hizmet sunuyorsanız, düşünün o gün alışveriş yapan müşteriniz bir daha ne zaman sizden ürün almaya gelecek?

Zaman kaybettikçe yeni mağazalar pazarda yerini alıyor! Siz karar vermekte güçlük çekerken, hergün yeni e-ticaret siteleri açılıyor ve pazarda yerini alıyor. Arama motorlarında sonuç almak, bu işi birçok işletmeden önce yapmak veya hemen sonra yapıp, daha iyi ve doğru yapmak önemlidir. Rakipleriniz tüm Türkiyeye servis verirken, siz neden sadece kendi mahalleniz, ilçeniz veya iliniz ile sınırlı kalasınız?

E-ticaret fiziki mağazanızın da büyümesine olanak sağlayacaktır! Türkiye’de internetten alışveriş yapan milyonlarca kullanıcı olduğu doğrudur. Fakat bir gerçek de, hala internet üzerinden alışveriş yapmak istemeyen bir kitle olduğudur. Onlar internette ürünlerinizi inceler, fiyatlarına bakar, ürünü almaya karar verir ve imkanı var ise gelip mağazanızdan ürünü almak ister. Veya farklı bir ildeyseniz sizler ile telefonda güven hissi almak ister ve sonrasında alışverişini tamamlar. Birçok sektörde bu önemli bir hacim oluşturmaya olanak sağlar.

Tonyukuk, deneyimli yazılımcı kadrosu ve operasyonel ekibiyle iş ortaklarına E-ticaret alanında en etkili çözümleri sunmaktadır.

Tonyukuk ile e-ticarette var olmaya hazır mısınız?