0850 255 15 37
bilgi@tonyukukajans.com Hemen Ara! 0850 255 15 37

E Ticaret Hizmetleri

Günümüz girişimcilerinin hedeflerinden biriside, çevrimiçi bir mağaza kurmaktır. Planladığı ve hayata geçirmek istediği projenin içinde yer alan ürün ya da hizmetleri; hedef kitleye sunabilmenin en kolay çözümü eticaret sitesi kurmaktır. Kullanıcı dostu ve özellikle de arama motorlarıyla uyumlu çalışabilen bir eticaret sitesi açmak, yatırımcıların ve girişimcilerin rüyalarını süsleyen önemli bir hedef.

Peki iyi eticaret sitesi nasıl kurulur? Eticaret yazılımı nedir? Güvenilir eticaret uzmanı nereden bulunur? Bu soruların cevabına ve eticaret konusundaki hedefinize ulaşmak Tonyukuk Reklam Ajansıyla çok kolay. Ajansımızın profesyonel yazılımcıları arama motoru optimizasyonu (SEO) sağlanmış ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak kodlanmış üst düzey bir eticaret sitesini en kısa zamanda hazırlayarak teslim etmektedir.

Mobil Uyumlu – Responsive Eticaret Sitesi

Birçok ajans eticaret sitesi hazırlayabilir ancak yalnızca Tonyukuk Reklam Ajansı gibi mobil uygulama hizmeti sunan bir reklam ajansı sizin taleplerinize cevap verebilir. Ajansımızın yazılım ve tasarımını yaptığı eticaret siteleri masa üstü bilgisayarlarda yüksek performans gösterdiği gibi mobil cihazlarda da beklentilerin çok üzerinde performans sergilemektedir. Hazırladığımız tüm web siteler mobil uyumludur. Talebiniz halinde eticaret sitenizin mobil uygulamasını da üreterek en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Standart eticaret yazılımları çoğu zaman sizin ihtiyaçlarınıza cevap vermez. Çünkü her sektörün kendine özgü satış – pazarlama yolları olduğu gibi her ürün ve hizmetin de sunuş şekli aynı değildir. Dolayısıyla size özel bir eticaret sitesi yazılımına ihtiyacınız olabilir. Bu durumda size en doğru çözümü ajansımız sunmaktadır. Eğer ihtiyaçlarınıza özgü bir eticaret yazılımı istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Eticaret Yazılımı Nedir?

En basit anlatımıyla eticaret yazılımı, çevrimiçi mağazanızın işletimini üstlenen algoritmaların bütünüdür. Yazılımcılar tarafından size özel hazırlanan bu yazılım; mağazanızdan alışveriş yapmak isteyen müşterilerinizin sipariş ve satın alma işlemlerini sorunsuz bir şekilde bitirmelerini sağlayan isimsiz kahramandır. Deneyimli bir yazılımcının elinden çıkan kodlar, deponuzdaki stok durumundan, ödeme işlemlerine kadar tüm sürecin sıfır hata ile tamamlanmasını sağlar.

Eticaret Konusunda Neden Profesyonel Destek Almalısınız?

Dijital dünyanın yatırımcı ve girişimci insanlara sunduğu imkanlar sayılamayacak kadar çok. Ancak dijital dünya büyük ve karmaşık. Size yol gösterecek profesyonel bir ekiple, başarı oranını artırmanız ve muhtemel riskleri azaltmanız mümkün. Dijital dünyada yolunuzu kaybetmemek, enerjinizi ve sermayenizi doğru alanda harcamak için sizi Tonyukuk Reklam Ajansı’na davet ediyoruz. Ajansımız deneyimli kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarıyla İstanbul Küçükçekmece’de bulunan merkez ofisinde eticaret, grafik, tasarım, yazılım, reklam ve tanıtım konularında hizmet vermeye devam etmektedir.

Eticaret Siteniz Tamam, Peki Ya Tanıtımı?

Tonyukuk Reklam Ajansı ihtiyacınız olan eticaret yazılımını tam zamanında size teslim etti. Sizde, hazırladığımız kullanıcı dostu arayüzü kullanarak ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sayfalara yüklediniz. Artık satış yapmak için her şey hazır. Ancak o da ne? Bir iki ziyaretçi dışında çevrimiçi mağazanızın kapısını çalan pek yok gibi. Peki, şimdi ne olacak? Hiç telaş etmeyin! Alanında uzman ekibimiz talebiniz halinde eticaret sitenizin reklam ve tanıtım kampanyasını üstlenerek kısa sürede eticaret mağazanızın ziyaretçi trafiğini artırır. Ajansımız için bu iş çok kolay.

Unutmayın, her gün binlerce çevrimiçi mağaza yayına başlıyor. Binlerce rakip arasında fark edilmeniz ve tıklanma oranlarınızın artması için profesyonel destek alarak yapmanız gereken işler var. Nedir onlar?

Öncelikle şirketinize ait sosyal medya hesaplarınızın güçlü, kurumsal ve aktif olması şart. Bu size doğal ziyaretçi sağlar. Doğal ziyaretçi demek nitelikli müşteri adayı demektir. Tam da bu yüzden sosyal medya yönetimini acilen deneyimli ellere teslim etmeniz gerekiyor.

Sanal Mağazanızın Müşteri Sayısını Artırmaya Ne Dersiniz?

Çevrimiçi mağazanızın müşteri sayısını artırmanın farklı yolları bulunmaktadır. Unutmamanız ve hedeflemeniz gereken, minimum reklam bütçesi kullanarak maksimum kişiye ulaşmak olmalıdır. Bu hedefe ulaşmak için mutlaka profesyonel destek almanız gerekiyor. Değilse, büyük reklam bütçesi harcayarak beklentinizin çok altında geri dönüş almanız mümkün.

Öncelikle eticaret mağazanız için etkili bir reklam planlama yapılması gerekiyor. Ajansımız, çevrimiçi mağazanızın arama motorlarında ön sıralarda çıkması için google adwords reklam oluşturma işlerini özenle gerçekleştirmektedir. 

Sosyal medya platformlarının sunduğu reklam ve tanıtım imkanlarını en iyi şekilde kullanmak da sanal mağazanızın ziyaretçi trafiğini artıran aksiyonlardandır. Bu iş için özel olarak oluşturduğumuz sosyal medya reklam departmanımızın deneyimli ekibi, sizin adınıza facebook reklam yönetimi gerçekleştiriyor. Ekibimiz diğer sosyal medya kanallarının reklam olanaklarını da yöneterek, mağazanızın müşteri ihtiyacına hızlı çözümler üretmektedir.  

Lütfen unutmayın, etkili ve planlı bir reklam yönetimi hızlı bir şekilde markalaşmanızı sağlayacaktır. Piyasada yer alan binlerce rakibinizin önüne geçmeniz ve çok ciddi reklam bütçeleriyle müşteri kitlenizi kendine çekmeye çalışan kurumsal markalarla mücadelenizde tüm ekibimiz ve ekipmanımızla yanınızdayız.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Türkiye’nin tüm illeri ve İstanbul’un tüm ilçelerinde deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanımızla hizmetinizdeyiz. Eticaret yazılım ihtiyacınız ve daha fazlası için lütfen ajansımızla hemen şimdi iletişim kurun.

Size Çok Yakınız:

Genel merkez ofisimize yakın olan etki bölgeleri şunlardır: İstoç, İstoç E-ticaret, İstoç İnternetten Satış, İstoç Satış Sitesi, İstoç N11, Küçükçekmece Eticaret Yazılımı, Bağcılar Eticaret Yazılımı, Bakırköy Eticaret Yazılımı, Bahçelievler Eticaret Yazılımı, Başakşehir Eticaret Yazılımı, Avcılar Eticaret Yazılımı, İstanbul Eticaret Yazılımı, N11 Eticaret, Hepsiburada Eticaret, Amazon Eticaret, Gittigidiyor Eticaret, EpttAVM Eticaret.