0850 255 15 37
bilgi@tonyukukajans.com Hemen Ara! 0850 255 15 37

SEO YÖNETİMİ

 

Son yıllarda çok fazla konuşulan konulardan biri haline gelen ve kısaca SEO denilen kavramın açılımı, arama motoru optimizasyonudur. Peki nedir bu SEO? Ne işe yarar? SEO yani arama motoru optimizasyonu en yalın anlatımıyla, arama motorlarının hazırladıkları listelerde nitelikli web sitelerini önceleyip niteliksiz olarak etiketledikleri web sitelerini ise elemesine yarayan işlemlerin bütünüdür.

Arama yapan insanlar arama motorlarının müşterileridir. Her işletme müşterilerine “en iyi olanı” sunmayı hedefler. Bu yüzden Google başta olmak üzere tüm arama motorları; arama yapanların önüne, konu ile ilgili ve içerik bakımından kaliteli yani “en iyi olan” web sitelerini listelemek amacıyla çeşitli zamanlarda tüm web sitelerini tarar. Bu taramada kullandıkları belirli kriterler vardır. Bu kriterlere uyan web sitelerini nitelikli web site olarak tanımlar ve aram sonuçlarında ilk sayfaya taşır.

Büyük bütçeler ve ciddi emekler sonucunda hazırladığınız ya da hazırlattığınız web sitesinin içerik bakımından SEO uyumlu olmaması tüm emeklerinizin boşa gitmesi demektir. Tam da bu yüzden işinin ehli profesyonel bir ekiple; web sitenizi SEO uyumlu hale getirmek ve yayınladığınız sayfa içerikleri ile blog sayfanızın kalitesini yükseltmek zorundasınız. Böyle bir çalışma sizi ekstra reklam bütçesi ayırmadan google ve diğer arama motorlarının ilk sayfalarına taşıyacaktır.

SEO Nasıl Yapılıyor?

Site içi ve site dışı SEO ayarları uzmanlık isteyen konulardır. Web sitenizde yer alan sayfaların URL’lerinden tutun da içeriklerde vereceğiniz backlinklere kadar tüm detaylar arama motoru optimizasyonu için çok önemli. Tonyukuk Reklam Ajansı’nın SEO uzmanları, web sitenizin arama motoru optimizasyonunu yapılandırmak için hizmete hazırdır. Eğer ihtiyacınız olan SEO uyumlu bir web sitesi ise doğru yerdesiniz. Yazılım ekibimiz, talepleriniz doğrultusunda SEO ve mobil uyumlu bir web sitesi kodlayarak en kısa sürede size teslim eder. Eğer isterseniz sitenizin mobil uygulamasını da geliştirebiliriz.

Web Siteniz SEO Uyumlu mu?

SEO konusunu iki başlık altında ele almamız gerekiyor. İlki “Site İçi SEO” ikincisi ise “Site Dışı SEO”. Site içi seo; web sitenizin yazılımını, grafik tasarımını ve sayfalar arası senkronizasyonu ilgilendirmektedir. Site dışı SEO ise sayfa içerikleriniz, blog sayfanızda yayınlanan makaleler, web site dışı backlink trafiğiniz, kullandığınız görsellerin özgünlüğü ve daha birçok konuyu kapsar.

Neler Yapıyoruz?

Öncelikle web site tasarımınızın ve yazılımınızın sıfır hata ile yapılıp yapılmadığını kontrol ediyoruz. Tespit edersek yazılım hatalarını düzeltiyor ve tasarımda belirlenen aksaklıkları gideriyoruz. Ardından site URL yapısının doğruluğunu denetliyoruz. Site içerisinde kullanılan resimleri, anahtar kelimeleri ve dofollow - nofollow link kurgusunu kontrol ediyoruz. Resimlerde yer alan alt etiketlerinizi, resimlerin özgünlüğünü ve sayfalarla optimizasyonlarını, kullanılan görsellerin ölçülerini ve web sitenize ait favicon simgenizi denetliyoruz.

Mobil uyumluluk testleri, hız kriterlerine uyup uyulmadığının denetlenmesi, site güvenlik durumunun gerçek zamanlı saldırılarla kontrolü, SSL sertifikasının sorgulanması ve daha birçok detay ajansımız tarafından incelenmekte ve web sitenizin eksikleri giderilerek site içi ve site dışı SEO ayarları yapılmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Türkiye’nin tüm illeri ve İstanbul’un tüm ilçelerinde; deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanımızla reklam, tanıtım, yazılım, grafik, tasarım, SEO, mobil uygulama, eticaret, matbaa, kamera çekimi ve fotoğraf çekimi konularında hizmetinizdeyiz. SEO, arama motoru optimizasyonu ihtiyaçlarınız için lütfen ajansımızla hemen şimdi iletişim kurun.

Size Çok Yakınız:

Genel Merkez Ofisimize Yakın Olan Etki Bölgeleri Şunlardır: Küçükçekmece Arama Motoru Optimizasyonu, İstoç Seo, İstoç.  Bağcılar Arama Motoru Optimizasyonu, Bakırköy Arama Motoru Optimizasyonu, Bahçelievler Arama Motoru Optimizasyonu, Başakşehir Arama Motoru Optimizasyonu, Avcılar Arama Motoru Optimizasyonu, İstanbul Arama Motoru Optimizasyonu.